אנטרייס :: הדמיה אדריכלית

יוסי 054-4641686 אריה 052-2500382

03-6247048 :: info@n-trace.com


אדריכל? כך תשבה את לב לקוחותיך!

רבים האדריכלים אשר יודעים כי על מנת שהם יוכלו לקבל את תשומת לבם של לקוחות פוטנציאליים ולמקסם את זכייתם במכרזים ופרויקטים של בנייה ואדריכלות משתלמים - עליהם להפגין מקסימום יכולות מול מקבלי הלקוחות. לשם כך חשוב לשים לב לכמה צעדים טכניים וטובים בהתנהלות מול הלקוח אשר אפשר לכם האדריכלים להציג את המשרד שלכם כמקצועי, יעיל ויצירתי. אז כיצד תשבו את לב לקוחותיכם?

מקצועיות

אין תחליף לרושם ראשוני. פגישה הראשונה חשוב להציג חזית מקצועית ככל האפשר. הראו ללקוח כי אתם בקיאים בכל הנוגע לתהליכי הבנייה והעיצוב, לדרך שבה הבנייה והעיצוב מתקיימים וכי אתם מתמצאים בכל הנוגע לרזי המקצוע ולדרך שבה תעניקו ללקוח את השירות.

מחקר מקיף

לפני כל פגישה עם לקוח בצעו מחקר מעמיק אודות הלקוח והצרכים שלו. נסו להעלות בפגישות עם הלקוחות את הפתרונות לצרכים שלו ולבעיות שעלולות להיווצר במהלך העיצוב והבנייה.

יצירתיות

היו יצירתיים. נסו לחשוב באופן שהמתחרים שלכם אינם חושבים, תוך שאתם מציעים שלל אלטרנטיבות ורעיונות שאחרים לא חשבו עליהם. קריאטיביות וחשיבה מחוץ לקופסה יהפכו את העיצובים שלכם ליחידים במינם.

פרזנטציה נכונה

בצעו פרזנטציה נכונה אל מול הלקוח. כיום באמצעות הדמיות תלת מימד לאדריכלים ניתן לבצע מצגת ממשית מול הלקוח. הדמייה אדריכלית תעזור לכם להציג ללקוח את המבנה שאתם בונים ומעצבים עוד לפני הבנייה, תוך שבאמצעות הדמיות 3d ניתן לבצע הדמייה לעיצוב הבית, הדמיית חדר, הדמיות תלת מימד, עיצוב פנים והצגת כל מה שאתם זקוקים לו כדי לשבות את לב הלקוח.

ייצוג הולם

צרו ייצוג הולם מול הלקוח תוך שאתם מכבדים את כולם במשרד שלכם ומשבחים את אנשי הצוות שלכם. בנוסף רצוי להדגיש כי אתם עובדים בשיטות מתקדמות תוך שאתם מציגים מול הלקוח עבודות שאתם מתגאים בהן ומסבירים אודות התהליך של העבודה שבו אתם מעודכנים בכל צעד.

רוצים לקבל מידע נוסף על הדמייה אדריכלית? צרו קשר עם המומחים או שתוכלו לקבל ייעוץ ראשוני לפרזנטציה מושלמת מול הלקוח בטלפון: 03-6247048


Powered by SmugMug Owner Log In