אנטרייס :: הדמיה אדריכלית

יוסי 054-4641686 אריה 052-2500382

03-6247048 :: info@n-trace.com
מה זה הדמייה דיגיטלית?

בעלי מקצוע רבים העוסקים בתכנון מעוניינים לגלות לדעת מהי הדמיה דיגיטלית וכיצד היא יכולה לסייע לעסק שלהם. עם זאת לפני שנסביר קצת יותר על הדמייה מסוג זה הנקראת גם הדמיית תלת מימד, חשוב לדעת כי באמצעות שיטה זאת ניתן לייצר פרזנטציות מושלמות אל מול לקוחות וזאת באמצעות יצירת תמונות או דגמים תלת מימדים אשר מוצגים בפרטי פרטים מול הלקוח.

אז מה צריך לדעת על הדמיות דיגיטליות?

בכל הנוגע להדמיות כיום ישנם סוגים רבים של הדמיות המשמשות לתחומי התעשייה הייצור, האומנות ואפילו המדע והרפואה כאשר אחד השימושים הנפוצים בשיטת הדמיה זו הוא בתכנון מקיף של מבנים.

אבל כיצד הדמיה מסוג זה מתבצעת?

הדמייה אדריכלית או הדמייה ממוחשבת מכל סוג מתבצעת על ידי שימוש בתוכנות מתקדמות ובטכנולוגיות חדישות אשר מאפשרות קבלת הדמיה ממוחשבת שתפקידה לשקף את המציאות שתתקבל לאחר הבנייה בצורה מדויקת.

באמצעות הדמייה מסוג זה יכולים אדריכלים להציג מול הלקוחות שלהם כל חלל ומבנה שהם מעצבים או בונים כמו למשל: הדמיית חדר, הדמיית עיצוב הבית, הדמייה לצביעת חדר, והדמיה של כל חלל, חצר, מבנה, קיר, דלפק, וכמובן קבלת תמונה ברורה של כל הקשור בפריטים הגדולים והקטנים שנמצאים במבנה אותו מתכנן האדריכל.

אז כיצד תורמת הדמייה ממוחשבת לאדריכלים?

הדמיה מסוג זה תורמת המון לאדריכל בכמה וכמה היבטים ביניהם:

תכנון נכון - באמצעות הדמיה דיגיטלית ניתן לבצע תכנון נכן יותר של מבנים ואף להיעזר בלקוח בזמן ההדמיה כדי להבין מה החזון שלו ומהם השינויים שהוא רוצה לבצע עוד לפני תחילת הבנייה.

יצירתיות - באמצעות הדמיית תלת מימד מניתן לבצע כל מהלך בנייה ועיצוב בשיא היצירתיות תוך קבלת כלי נהדר שאפשר לעבוד עמו בקלות.

ייצוגיות – משרדי אדריכלים או כל איש מקצוע אשר משתמשת בהדמיית תלת מימד יכול להציד את עצמם ואת העסק שלהם בצורה טובה יותר.

מניעת הפסדים - באמצעות השקעה בשירותים או בתוכנות הדמיות תלת מימד, מחיר ההדמיה הינו כאין וכאפס לעומת הכסף שעלול להתבזבז ללא סיוע בהדמיה ממוחשבת.

אם אתם רוצים לדעת יותר על הדרך שבה הדמייה תלת ממידית יכולה לסייע לעסק שלכם, זה הזמן ליצור קשר עם המומחים בטלפון: 03-6247048 או לקבב מידע נוסף על הדמיה כאן.

Powered by SmugMug Owner Log In