אנטרייס :: הדמיה אדריכלית

יוסי 054-4641686 אריה 052-2500382

03-6247048 :: info@n-trace.com


הצגת תכניות לבניית מרכז רפואי – איך עושים את זה?

אדריכלים רבים מתמקדים בתכנון מבני רפואה ומחפשים את הדרך הטובה ביותר להציג לרשויות, למשרד הבריאות וללקוחות את הבניין הרפואי עוד לפני תחילת הבנייה.

כפי שרבים יודעים, זכייה במכרז לבניית מרכז רפואי הינה חשובה ויכולה לקדם את משרד האדריכלים במידה רבה ולכן חשוב שהלקוחות, המוסדות והרשויות שמאשרות את המבנה יוכלו להתרשם מהתכנית שלכם ולהבין כי היא מכילה את כל מה שדרוש למרכז רפואי.

אם אתם בעלי משרד אדריכלים אתם בוודאי רוצים ליהנות משיטות להצגת התכניות והמבנה שלכם וסקיצה מוחשית שתוכל להדגים בצורה הטובה ביותר את המבנה המוצע. לכן, רבים בוחרים להיעזר בשירותי הדמיות תלת מימד לאדריכלים, וזאת כדי שתוכלו לבצע מושלמת הדמיה למרכז רפואי .

אבל כיצד עושים זאת?

כדי להציג את המבנה הרפואי שאתם בונים בין אם מדובר בבית חולים, קופת, חולים, מכון מחקר, או מוסד רפואי מכל סוג מומלץ לבנות את ההדמיה באמצעות תוכנה תלת מימדית המאפשרת הצגה מדוייקת.

אבל כיצד שירות זה יתרום לכם?

שירות הדמיה זה מסייעים לרבים מהאדריכלים להציג לפני הלקוח את המבנה עוד לפני שהוא נבנה. באמצעות ההדמיה המתקדמת ניתן לבצע הדמיות מכל סוג החל מהדמיית של המבואה, המחסנים, המיטות, המכשירים, המחסנים, החצר, דלפק הקבלה ועד הדמיית צביעת חדרים ועיצוב כל חלל במרכז הרפואי.

השירות מתבצע בהתאם לדרישות שלכם תוך התאמת ההדמיה למרכז הרפואי בדיוק לפרזנטציה שלכם ולתוכניות הבנייה שביצעתם.

באמצעות הדמיה למבנה רפואי יכולים רבים מהאדריכלים ליהנות מהיכולת להמחיש ללקוח את המרכז הרפואי את כל הגישות למבנה וממנו, את החפצים המדויקים שיכלול עד לרמת פרטים קטנים ביותר כמו ריהוט, טלפונים, מיטות, מכשירים רפואיים, צוות רפואי, מכוניות ואובייקטים נוספים.

לסיכום, הדמיה אדריכלית מאפשרת לכם בעלי המקצוע ליהנות מסיכויים גדולים יותר לזכות במכרז בניית מרכז רפואי, תוך שבאמצעות הדמיה אדריכלית ניתן לבצע המחשה ופרזנטציה מושלמת של תכניות האדריכלות שלכם.

רוצים לקבל מידע נוסף מהמומחים אודות הדמייה למבנה רפואי? צרו קשר באמצעות אתר האינטרנט שלנו או או התקשרו 03-6247048 לשיחת ייעוץ עם מומחים בהדמייה רפואית .
Powered by SmugMug Owner Log In