אנטרייס :: הדמיה אדריכלית

יוסי 054-4641686 אריה 052-2500382

03-6247048 :: info@n-trace.com


תכנון בית פרטי בצורה הטובה ביותר

הנהירה לבית פרטי שיהיה מושלם ויספק את כל הצרכים של הלקוחות שלנו, הפכה לנחלתם של רבים אשר מעוניינים בבניית בית פרטי על הצד הטוב ביותר. כיום ניתן ליהנות מבניית בית פרטי בעיקר באמצעות הדמייה אדריכלית אשר בעזרתה ניתן לראות את כל פרטי המבנה. אבל מהי הדמיי זו וכיצד ניתן ליהנות מהדמייה לעיצוב הבית? הכל בהמשך.

אז למה טובה הדמייה אדריכלית?

באמצעות שיטה של עיצוב תלת מימדי אנשי המקצוע מסוגלים לספק ללקוחותיהם מבט על המבנה כבר בזמן בנייתו ועיצוב או לפני שהוא בכלל מתחיל להבנות. הדמיה של בית מאפשרת קבלת מבט נרחב של הלקוח על חדרים, מבואות, גינה, חניה, צבעים ועיצוב החדרים.

באמצעות ניתן להמחיש ללקוח את כל הפריטים בעיצוב הבית שלו ובתכנון המבנה. כך מתכננים באמצעות הדמיה בית פרטי או כל מבנה אחר, תוך שאתם יכולים לקבל מהלקוח את כלל האישורים להתחלה של בנייה ועיצוב הבית כבר לפני תחילתו של התהליך.

כיצד ההדמיה תורמת לאדריכל

הדמייה מסוג זה מאפשרת לאדריכלים להציג את הפרזנטציה שלהם בצורה יותר מוחשים מאי פעם. באמצעות הדמיות תלת מימד לאדריכלים, ניתן לבצע הצגה מוחשית של כל מבנה תוך שאתם בכך רוכשים את אמון הלקוח, מציגים לו בצורה ממשית יותר את החזון שלכם לגבי עיצוב הבית ויכולים בו בזמן לבצע מגוון שיוניים און ליין של עיצוב המבנה עם הלקוח ובהתאם לרצונות שלו.

מי מקנה שירותים של הדמייה אדריכלית

כיום ישנם חברות העוסקות ומתמחות בהדמיה אדרכלית תוך שחברות אלה מספקות את כל התהליכים לבניית הדמייה מושלמת. באמצעות תוכנות מיוחדות וצוות איכותי ניתן ליהנות מהדמיה של בית, והדמייה רפואית וכזאת אשר מתאימה לכל מבנה בכל סגנון וגדול.

זקוקים להדמיה אדריכלית? אנו בחברת n-trace לעשות זאת עבורכם בצורה הטובה ביותר. המומחים של n-trace הינם אנשי מקצוע , עם ניסיון עשיר ועם לקוחות מרוצים רבים, לפרטים נוספים וליצירת קשר: טלפון: 03-6247048. בנוסף ניתן לקבל מידע על הדמייה לאדריכלים במאמרים השונים באתר.


Powered by SmugMug Owner Log In