אנטרייס :: הדמיה אדריכלית

יוסי 054-4641686 אריה 052-2500382

03-6247048 :: info@n-trace.com


כיצד מועילה טכנולוגיית תלת מימד לעסקים?

בשנים האחרונות החלו יותר ויותר עסקים להשתמש בטכנולוגיית תלת מימד, בין אם מדובר בשימוש בשירותי הדמיות 3d או באמצעות שימוש במדפסות תלת מימד.

הטכנולוגיה המתקדמת של הדמיות 3d עוסקת בהצגת אלמנטים ושלל תכנונים הנדסיים, בצורה תלת מימדת כך שניתן יהיה להתרשם באופן שבו מוצר יעוצב, תוך שחברות המתמחות בתחום מספקות את השירות תוך שימו בתוכנות מתקדמות כמו MAYA, ושלל תוכנות שמסייעות גם לאדריכלים לבצע את העבודה וגם לחברות המעניקות שירותי תלת מימד לעסקים.

אז כיצד מועילה טכנולוגיית תלת מימד לעסקים?

כאשר משתמשים בשירותי הדמיות תלת מימד עיצוב פנים וחוץ, והדמייה לשלל תעשיות, ניתן ליהנות ממגוון יתרונות ביניהן:

תכנון נכון ומוצלח יותר - באמצעות הדמיית תלת מימד יכולים בעלי העסקים והחברות לבצע תכנון נכון של כל אלמנט ללא לקיחת סיכונים, תוך הצגת התכנון בפני הלקוח ויצירת שיוניים לשביעות רצונו של הלקוח.

בנייה מסודרת יותר – באמצעות הדמיות תלת מימד לאדריכלים או לכל תעשייה ניתן לעצב ולבנות כל אלמנט בצורה קפדנית, מסודרת ונכונה יותר.

רושם מושלם – חברות המשמשות בתוכנות תלת מימדיות להצגה של מגוון אלמנטים הן כאלה אשר יוצרות רושם מושלם מול הלקוח והן יכולות לסייע לתדמית שלהם במידה רבה.

יצירתיות ותעוזה

באמצעות הדמיית תלת מימד יכולים מגוון משרדי אדריכלים, חוקרים, יצרנים ועוד לבצע את העבודה עם מקסימום יצירתיות תוך קבלת תמונה מלאה על העבודה המוצעת.

חיסכון במשאבים

באמצעות קבלת שירותי הדמיות תלת מימד מחיר ההשקעה בתוכנות כאלה יהיה הרבה יותר משתלם ממחיר של הפסדים במידה והלקוח לא יהיה מרוצה מהתוצאה וזאת משום שלא היה מודע אליה. בחינה של המודל התלת מימדי מאפשרת לראות כיצד המבנה כולו יראה בהשוואה לסביבתו ומעניקה פריזמה יחודית להבנת מיקומו במרחב העירוני.

אז אם אתם רוצים להכיר את עולם ההדמיות בין אם מדובר בשירותי הדמיה לעיצוב הבית או לעיצוב של מרכז מסחרי גדול, מבני מחקר ורפואה או ללכל סוג עבודת מידול בטכנולוגיה זו – אל תהססו ליצור קשר עמנו בטל: 03-6247048

Powered by SmugMug Owner Log In