אנטרייס :: הדמיה אדריכלית

יוסי 054-4641686 אריה 052-2500382

03-6247048 :: info@n-trace.com


הדמיה למטבח: שיטות עבודה חדישות לאדריכלים

בשנים האחרונות יותר ויותר אדריכלים מחפשים שיטות עבודה חדישות אשר באמצעותן הם יכולים לייעל את תהליכי העבודה. לדוגמה הדמייה למטבח ניתן לבצע באמצעות תוכנה המדגימה את מבנה הארונות, מיקום השיש או האי ושאר האלמנטים שיהפכו את המטבח למעוצב בצורה מרשימה.

שיטות חדשות ויעילות יותר הופכות את העבודה פרקטית יותר והן גם כאלה שיכולים לייעל את העבודה מול הלקוח ולמקסם הזמנות בכל הנוגע לתחום האדריכלות. אבל מהן שיטות העבודה להצגת הדמייה למטבח? נסקור אותן בקצרה

מדפסות תלת מימד

דרך ראשונה עבור אדריכלים להציג את המבנים העתידיים שהם מעוניינים לבנות היא באמצעות הדפסת תלת מימד המאפשרת לאדריכל להציג בצורה מוחשית דגמים של המבנים. באמצעות מדפסות מסוג זה ניתן ליהנות מהיכולת לספק הדמיות d3 ובכך לבנות דגם מוחשי וקטן שהלקוח יכול לבחון. כיום ישנן מדפסות תל מימד אשר באמצעותן ניתן צ לעצב שלל מבנים אדריכליים בחומרי גבס, נייר, פלסטיק, מתכת ועוד.

תוכנות שרטוט ותלת מימד מתקדמות

עוד אמצעי הוא תוכנות שרטוט מתקדמות שמסייעות לאדריכל לעצב את המבנה עם שלל עזרים ואפליקציות. התוכנות מייצרות דגם תלת מימדי אותו ניתן לראות ואף להדפיס – וליצור מודל שיראה אמיתי לחלוטין. אם לדוגמה אתם מתננים מטבח, כפי שציינו לעיל, תוכלו ליצור אותו בצורה המזכירה את המטבח שיבנה בהתאם לתכנון.

בנייה של מודל אדריכלי באמצעות תוכנות תלת מימד דורשת מיומנות וסבלנות רבה. על מנת ליצור את הדמו המושלם ללקוח שלכם חשוב להשתמש גם באפשרות תאורה מתקדמות, לשלב טקסטורות אותנטיות ולהפוך כל אחד מהמודלים התלת מימדיים ליצירת אומנות מושקעת ואיכותית – שתסייע למכור אותו בסופו של דבר.

תוכנות אדריכלות מתקדמות

אדריכלים יכולים ליהנות מתוכנות אדריכלות מתקדמות אשר באמצעותן הם נמצאים בקשר רצוף עם היזם, המהנדס, הקבלן ועם כל מי שקשור למיזם שהם עוסקים בו. תוכנות כאלה שנועדו לאדריכלים מטרתן לקשר בין כל בעלי המקצוע שעובדים על הפרויקט בקלות, לצפות בתכניות, בשרטוטים ולהבין כיצד מתקדם הפרויקט האדריכלי.

רוצים לדעת יותר על הדמייה אדריכלית? מחפשים הדמייה ממוחשבת לעיצוב הבית המבנה או כל אלמנט? צרו קשר עימנו בטלפון: 03-6247048.

Powered by SmugMug Owner Log In