הדמייה לעיצוב הבית | הדמייה ממוחשבת לעיצוב הבית - N-TRACE אנטרייס

אנטרייס :: הדמיה אדריכלית

יוסי 054-4641686 אריה 052-2500382

03-6247048 :: info@n-trace.com


מה זה הדמייה לאדריכלים?

אחת הדרכים שבהן אדריכלים מציגים מול הלקוחות עבודות היא באמצעות הדמיות בתחום הבנייה אשר מסייעות להציג תכניות בטכניקה של מצגת תלת מימדית והיא הדמייה ממוחשבת לעיצוב הבית אשר ממחישה את כל הנתונים הדרושים ללקוח על מנת לקבל החלטה עיצובית.

אם אתם בונים משרד אדריכלים או שאתם רוצים לקדם את המשרד שלכם ולהפוך אותו למקצועי יותר - חשוב שתכירו את עולם ההדמיה הממוחשבת. אבל מה זה הדמיית תלת מימד לאדריכלים וכיצד היא מסייעת לאנשי המקצוע? כל התשובות בהמשך.

אז מהי הדמייה אדריכלית

באמצעות שיטה זאת אשר מתבצעת על ידי המומחים שמשתמשים בטכנולגיות מתקדמות כמו באמצעות תוכנות ממוחשבות מתקדמות כגון Maya, Rhino או Studio Max D3ניתנת לאדריכלים היכולת לתכנן להחליט עם הלקוח כיצד יראה המבנה שהאדריכל מתכנן עבורו.

אחד היתרונות בתוכנות הדמיית תלת מימד היא היכולת לחסוך בכסף, משאבים ועבודה וזאת בשל הצגה מוקדמת של המבנה ללקוח עוד לפני תחילת הזמנת החומרים ותהליכי הבנייה והעיצוב. בכך חוסכים אדריכלים המון מפח נפש, כסף וכוח עבודה. בנוסף הלקוח יודע מה מצפה לו בבניית הבית ולכן הוא מרוצה גם בתהליך העבודה וגם עם סיומו.

כיצד מבצעים הדמייה אדריכלית

הדמייה לעיצוב הבית או הדמיות למבנים תעשייתיים ומשרדיות מתבצעות על ידי חברות העוסקות בתחומי הדמייה הממוחשבת תוך שהן מקנות לאדריכלים את כלל הכלים להדמייה ופרזנטציה מושלמת. .

בנוסף להדמייה אדריכלים חשוב לדעת שהדמייה תלת מימדית קיימת גם בתחומי הרפואה, תוך יצירת הדמייה רפואית, לתחומי המחקר, הייצור ואף לתעשיות טקסטיל, המזון, האומנות החקלאות ועוד.

אנו מעניקים שירותי הדמייה מקצועיים, באמצעותם תוכלו להעניק חוויה ממשית של מבנה הפרויקט לרבות זוויות התאורה המתאימות וכן הוסת הפרטים הקטנים בחדר – דוגמת הריהוט ואפילו העציצים. ההדמייה יכולה לכלול על פי דרישתכם גם את שטחי החוץ כמו גינות, חניות או תאורת רחוב.

Powered by SmugMug Owner Log In