אנטרייס :: הדמיה אדריכלית

יוסי 054-4641686 אריה 052-2500382

03-6247048 :: info@n-trace.com


הדמיית חדר:איך לעצב את הבית בצורה הטובה ביותר

אם בחרתם לשפץ ולעצב את הבית באופן עצמי, חשוב תדעו כי כיום באמצעות הדמיות תלת מימד לאדרכילים יכול כל אחד ליהנות מעיצוב הבית בקלות. אבל כיצד עובדות ההדמיות האלה? האם מקבלים את השירותים מחברות המתמחות בתחום? וכיצד אפשר לתכנן את הבית בצורה מושלמת בעזרתן? כל התשובות בהמשך.

כיצד פועלות הדמיות תלת מימד

הדמיות מסוג זה שנקראות גם הדמיות 3d הן כאלה אשר ממסייעות לבצע מגוון סוגי הדמיה כולל: הדמיה בית פרטי, הדמיה של בית בנמצא בשיפוץ ובנייה, הדמיה של מטבח תוך שבאמצעות השיטה ניתן לראות כיצד יתקבל עיצוב הבית לאחר הבנייה והשיפוץ.

בהדמיות מסוג זה משתמשים בדרך כלל אדריכלים. אך אם אתם רוצים לתכנן ולעצב את הבית באופן עצמאי חשוב שתדעו כי ישנן חברות שיכולות לסייע לכם בתכנון הבית תוך בחירת כל האלמנטים והשיפוצים שיהפכו את הבית שלכם למושלם!

כיצד פועלת הדמייה דיגיטלית?

הדמייה דיגיטלית היא כזאת שמושתת על טכנולוגיה מתקדמת שבאמצעות שילוב של תוכנות ייחודיות, היא יכולה לייצר את מראה החלל של הבית בין אם מדובר בהדמיות בחללים שונים בבית כמו הדמייה למטבח, הדמייה של החצר, הדמיית חדר, הדמיית צביעת חדרים וירידה עד לרזולוציות הקטנות ביותר ולפרטים הקטנים ביותר

באמצעות הדמייה מסוג זה יכול כל אחד לתכנן את הבית או המבנה המתוכנן בקלות תוך שימוש בתוכנית שיוצרת ההדמיה המסייעת לבצע תכנון קפדני של כל פרט ופרט בבית ויצירת שינויים בהתאם לעיצוב המיוחד פרי ידכם.

הדמיות של חדרים: גם לסטודנטים לעיצוב

שירות זה מתאים גם לסטודנטים הלומדים אדריכלות ועיצוב, ומעוניינים להציג בצורה דיגיטלית את המבנה שתכננו, אם כהגשת פרויקט גמר או לבניית תיק לקוח על מנת להתקבל לעבודה במשרד אדריכלים בסיום התואר.

לסיכום, אז אם אתם רוצים לדעת יותר על הדמייה ממוחשבת ועל הדרך לעצב את הבית בקלות תוך יצירה דיגטלית הממחישה את המבנה הסופי תוך התחשבות בתאורה מתאימה בחללים השונים.

זה הזמן ליצור קשר עם המומחים של חברת n-trace בטלפון: 03-6247048

Powered by SmugMug Owner Log In